24.1.2023 - RD Klánovice - Technický dozor stavebníka

RD KLÁNOVICE - technický dozor stavebníka 

Říjen 2021 - Leden /2023


14.11.2022 - RD Palivo - Technický dozor stavebníka

RD Palivo - technický dozor stavebníka 

Březen - Říjen /2022


11.7.2022 - RD Rynholec - Technický dozor stavebníka

RD Rýnholec - technický dozor stavebníka 

srpen 2021 - květen /2022


Projekt development - management 

pro Investory 

 

Vstup zástupce investora v době zrodu při vytváření konceptu investičního záměru do projektu se zdá být málo jasný avšak předem známé příčiny v milnících na cestě  pro investora ale i architekta jsou významnou výhrou a úsporou času, v úskalích, finančních prostředků a koncipování projektového záměru.

 

Zefektivněte projekt 

Poskytujeme nezávislý dohled projektu. Koordinujeme potřeby klienta, stavební realizace, které napomáhají k plynulosti projektu a partnerské spolupráci výstavby. Figurujeme jako prostředník mezi stavební firmou, architektem a klientem. Tímto napomáháme k plnění časového harmonogramu, kvality staveb a tím i peněz jak na straně klienta tak stavební firmy.

Zajišťujeme projektové řízení pro koplexy staveb zaměřené na dřevostavby, pasivní stavby a nízkoenergetické stavby, ale i apartmánových středisek, administrativních budov či hotelů.

 

Jsme partnerem investorů architektonicko-technického dohledu v řízení projektů v oblasti zastupování soukromých klientů. Naše služby poskytujeme po celé ČR i v zahraničí. V jazycích češtině, němčině, angličtině.

 

 

 

 

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktuje nás ještě dnes.

kontakt

© 2023 Průvodce dřevostavbou
Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.

Domů