18.11.2020 - RD VŠETATY - Technický dozor stavebníka

RD VŠETATY - technický dozor stavebníka 

Červen - září /2020


22.11.2019 - RD CHODOV - Technický dozor stavebníka

RD CHODV - technický dozor stavebníka 

Březen - Listopad /2017-2019


16.9.2019 - Stavíte dřevostavbu-PORADNA

PORADNA -  informace o dřevostavbách - veletrh FORARCH Praha

19. září 2019 čas 10:00 - 12:30

 


Projekt development - management 

pro Investory 

 

Vstup zástupce investora v době zrodu při vytváření konceptu investičního záměru do projektu se zdá být málo jasný avšak předem známé příčiny v milnících na cestě  pro investora ale i architekta jsou významnou výhrou a úsporou času, v úskalích, finančních prostředků a koncipování projektového záměru.

 

Zefektivněte projekt 

Poskytujeme nezávislý dohled projektu. Koordinujeme potřeby klienta, stavební realizace, které napomáhají k plynulosti projektu a partnerské spolupráci výstavby. Figurujeme jako prostředník mezi stavební firmou, architektem a klientem. Tímto napomáháme k plnění časového harmonogramu, kvality staveb a tím i peněz jak na straně klienta tak stavební firmy.

Zajišťujeme projektové řízení pro koplexy staveb zaměřené na dřevostavby, pasivní stavby a nízkoenergetické stavby, ale i apartmánových středisek, administrativních budov či hotelů.

 

Jsme partnerem investorů architektonicko-technického dohledu v řízení projektů v oblasti zastupování soukromých klientů. Naše služby poskytujeme po celé ČR i v zahraničí. V jazycích češtině, němčině, angličtině.

 

 

 

 

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktuje nás ještě dnes.

kontakt

© 2022 Průvodce dřevostavbou
Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.

Domů