RD Miškovice

Rodinný dům pro 4člennou rodinu, na východním okraji Prahy v plné zástavbě. Důmyslně pojaté začlenění domu do úzkého pozemku ve tvaru písmene Z v původní zástavbě obce. Vstup do domu zdobí lavička a vchodová branka a vjezd do dvojgaráže. Jedna strana je lemována obytnými místnostmi s vnitřním dvorkem, posezením na terase i setkávání se s přáteli a v druhé části s hracím koutkem pro děti.  Zahrada nabízí práce ovocných stropů a výhled na okolní zahrady sousedů.

Nadpis

Rodinný dům byl navržen přízemní, nosnou konstrukcí skeletově-sendvičového složení montované na stavě, fasáda s I nosníky vyplněné dřevovláknitou foukanou izolací zaklopenou dřevovlárnitou deskou a barevnou omítkou. Technologické vybavení obsahuje tepelné čerpadlo, vzduchotechnickou jednotku, podlahové topení a saunu pro příjemné chvíle. 
 
Naše práce spočívala v zastupování klienta během výstavby, kontroly technických provedení, návrhů detailů během výstavby jež nebyly zaneseny do projektové dokumentace a změnu realizační firmy ještě před zahájením stavby. 
 
Spokojenost těchto klientů s naší spolupráci nás těší.