Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stavba dřevostavby

Plánujete stavbu dřevostavby nebo se stále rozhodujete o její stavbě? Provedeme Vás stavbou dřevostavby od samotného projektu až po její samotnou kolaudaci. Máme bohaté zkušenosti a rádi se o ně podělíme. Nabízíme kompletní služby v oblasti poradenství a konzultace při řešení stavby dřevostavby. Specializujeme se inženýrskou činnost, která obnáší celý průběh stavbou. Pomůžeme s realizací všech Vašich představ o příjemném bydlení v dřevostavbě.


Úšetřete čas a peníze

Víte, že kvalitním naplanováním a vyřízením potřebných povolení pro dřevostavby strávíte až 3 měsíce. I v tomto je dobré se držet pravidla, že čas jsou peníze. Navíc se postaráme o to, aby jste byli upozorněni v dostatečném předstihu na nečekané náklady, které se často vyskytují. Pomůžeme s celkovou kalkulací ceny dřevostavby.

Stavba dřevostavby bez bolesti hlavy

Při vyřizování potřebných povolení či výběrů dodavatele ke stavbě dřevostavby se můžete porádně zapotit. Nechte to na nás. Zaručujeme odbornost a nezávislý pohled na situaci. Ochraníme Vás před nekalými praktikami dodavatelských firem. Víme také jak na oblíbené stavební úřady. Postaráme se o kompletní vyhotovení projektu, pomůžeme s rozpočtem, umístěním a všeho potřebného včetně výběru kvalitního dodavatele.