Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Technický dozor stavebníka

Přejete si hladký průběh výstavby Vaší dřevostavby? Rádi Vám pomůžeme s dozorem nad výstavbou, koordinací plynulé výstavby a dohledem nad dodavatelem stavby. Nabídneme Vám služby technického dozoru investora během výstavby Vaší dřevostavby i služby stavebního dozoru při výstavbě svépomoci nebo při koordinaci subdodavetelů pro Vaši dřevostavbu.

V mnoha případech se našim klientům osvědčila služba dozoru stavby. V některých případech je vhodné nebo nevyhnutelné zabezpečit stavbu touto osobou. Dozor stavby je schopná a oprávněná osoba odohlížet na proces výstavby a hlavně zastupovat zájmy investora. Hlavním úlohou je zabezpečovat, aby stavba postupovala v souladu s projektovou dokumentací pro realizaci a to hlavně s ohledem na požadovanou kvalitu, rozsah, stavebních prací a materiálů a to s ohledem k celkovému časovému harmonogramu výstavby. Dále ve spolupráci s autorem díla (architektem) řeší technické otázky, např. v případě nevyhnutelné změny navrhnutých stavebních materiálů, přičemž v plné míře zastupuje investora tak, aby jeho stavba byla realizována podle jeho představ, v nejvýše dosažitelné kvalitě, odbornosti a cenové stálosti i předem stanoveném čase dokončení.

Mít na této pozice odborníky s bohatými zkušenostmi při realizacích dřevostaveb, kteří mohou podstatnou mírou pro investora uhlídat požadovanou kvalitu, odbornost a cenu díla. A to vše už při výběru vhodných dodavatelů, nebo při samotné výstavbě bez ohledu na to, zda jde o stavbu svépomoci nebo o stavbu na klíč.