RD Ktiš

Rodinný dům pro rodinu v malé vesnici jihočeského kraje s výhledem do lesů s hranicí vojenského prostoru. V okolí i rekreační rybník ale ten majitele domu nechal chladným a sami si vybudovali koupací jezírko na pozemku doplnili novou místností, saunou a ke zdravému životu i bylinkami. Mladý junior, zde zatím stříhá květiny a bylinky a své kolo parkuje v přístřešku společně se svými rodiči a elektromobily. Dům je koncipován pro příjemné a volné bydlení doprovázen velkou terasou ale i terasovými ochozy kolem domu, elektro výroba solárními panely je jeho součástí.

Nadpis

Výstavba začala v zimním období, též za vratného sněžení. Zkouška materiálu i pracovníků úspěšně zvládla výstavbu hrubé konstrukce domu tvořené CLT panely, izolované minerální izolací, uzavřené do dřevěné obkládané fasády. Dům o dvou podlažích s podlahovým vypálením, tepleným čerpadlem a příjemnou atmosférou krbovými kamny zútulňuje přirozenou atmosféru dnů v domě. Nedostatky v návrhu schodiště jsem společnými jednáními vyřešili a tak stavbu společně předali do rukou majitelů.

Spokojenost majitelů domu je návštěvou po několikaletém odstupu od výstavbě krásným poděkováním za spolupráci. Na té se podílel architektonický ateliér jež dům navrhl a realizační firma v jedné osobě.

Děkujeme že jsem Vás doprovodila ke spokojenému bydlení.