Stavba dřevostavby

Plánujete stavbu dřevostavby nebo se stále rozhodujete o její stavbě? Provedeme Vás stavbou dřevostavby od samotného projektu až po její samotnou kolaudaci. Máme bohaté zkušenosti a rádi se o ně podělíme. Nabízíme kompletní služby v oblasti poradenství a konzultace při řešení stavby dřevostavby. Specializujeme se inženýrskou činnost, která obnáší celý průběh stavbou. Pomůžeme s realizací všech Vašich představ o příjemném bydlení v dřevostavbě.

Ušetřete čas a peníze

Víte, že kvalitním naplanováním a vyřízením potřebných povolení pro dřevostavby strávíte až 3 měsíce. I v tomto je dobré se držet pravidla, že čas jsou peníze. Navíc se postaráme o to, aby jste byli upozorněni v dostatečném předstihu na nečekané náklady, které se často vyskytují.

Stavba dřevostavby bez bolesti hlavy

Při vyřizování potřebných povolení či výběrů dodavatele ke stavbě dřevostavby se můžete porádně zapotit. Nechte to na nás. Zaručujeme odbornost a nezávislý pohled na situaci. Ochraníme Vás před nekalými praktikami dodavatelských firem. Víme také jak na oblíbené stavební úřady. Postaráme se o kompletní vyhotovení projektu, pomůžeme s rozpočtem, umístění a všeho potřebného včetně výběru kvalitního dodavatele.