Projekt dřevostavby

Nyní máte pozemek a i představu o typu a účelu dřevostavby. Rozhodujete se mezi katalogovým typem nebo individuálním řešením dřevostavby? Výběr správného projektanta je v tento moment klíčová. Vyřešíme a nabídneme řešení. Zkoordinujeme veškerý proces stavby dřevostavby. Najdeme pro Vás iděální cenové řešení projektování staveb.

Inženýrská činnost

Provádíme inženýrskou činnost, která zahrnuje všechny činnosti přípravy před výstavbou ale i v průběhu realizace stavby. Známým pojmem může být i užívaný název „Inženýring“. Skládá se z aktivit zejména spojených s umístěním staveb jako územní souhlas/územní rozhodnutí či povolení stavby – souhlas s ohlášením stavby/stavební povolení, koordinace celého projektu nebo jen průběhu výstavby např. rodinného domu dřevostavby, zprostředkování komunikace mezi projektantem a klientem, klientem a úřady, zastupování klienta jako stavebního dozoru při výstavbě, zajištění kolaudačního rozhodnutí pro užívání stavby rodinného domu a dalších činnosti, kterými osobu vykonávající Inženýring klient nebo projektant pověří.

Vstup činnosti Inženýringu v době studie rodinného domu do projektu, se zdá být málo významný, avšak předem vyřešené a předjednané příčiny úskalích jsou následně pro investora výhrou a ušetřením starostí, finančních prostředků, častých návštěv stavebních úřadů, opakovaných dokládání nových vyjádření správních řízení, chyb v dokumentaci projektu a času potřebného ke stavbě.