RD CHODOV - Technický dozor stavebníka

Rodinný dům pro čtyřčlennou rodinu v Praze Chodov byl stavěn od března do listopadu v letech 2017 až 2019.

Projekt zahrnoval spolupráci se stavebníkem, architektem, inženýringem a realizátorem stavby, která byla dodána na klíč.

Dům byl postaven na místě, kde původně měl stát rodinný dům. Architektonicky se začlenil do původní zástavby dvojdomů v jedné z pražských čtvrtí.

Stavba byla realizována z přivezených stěnových dílů CLT panelů, které tvoří difuzně otevřenou konstrukci s materiály na bázi dřeva a předsunutými okny. Dům stojí na původní základové desce, která byla upravena do nového tvaru.

Nadpis

Dům má dvě podlaží, exteriérovou dřevěnou terasu a sklad pro zahradní potřeby a hračky. Vyznačuje se architektonicky čistými a jednoduchými detaily. Vytápění je řešeno podlahovým vytápěním v kombinaci s rekuperační jednotkou a krbovými kamny. Fasáda kombinuje omítku s obkladem Fundermaxovými deskami.

Celkový vzhled a funkčnost domu byly pečlivě navrženy zkušenou architektkou. Koutek pro hraní dětí v zahradě, bylinková zahrádka a příjemné posezení na terase v kontaktu se zahradou dodávají domu rodinnou atmosféru.

Celkově dům představuje moderní a funkční řešení s důrazem na kvalitu a estetiku.

Fotogalerie