RD Klánovice

Rodinný dům pro 4 členkou rodinu, tatínkem pracujícím z domova, dvěma nadanými mladistvými sourozenci a anglickým trávníkem. Projekt situovaný u Klánovického lesa v plné zástavbě rodinných domů. Dům byl i vybaven dvojgaráží. Pro každého člena rodiny byl vytvořen jeho osobitý vlastní prostor podpořený architektonickým návrhem z dílny alteliéru zaměřujícího se jen na návrhy dřevostaveb.

Nadpis

Projekt byl vytvořen paní majitelkou ve spolupráci s manželem a architekty. Dvou podlažní dům, se sendvičovou konstrukcí, minerální izolací s omítkou skladby zateplení budovy, vybaven tepelným čerpadlem, vzduchotechnickou jednotkou. Dům je spojen s dřevěnou terasou k příjemnému venkovnímu posezení, či obědu nebo jógy z níž pár schody se dostaneme do zahrady nebo si zahrát fotbal na anglickém trávníku. Své místo mají zde i bylinky, torzo vlastní study.

Stavebníky jsme doprovázeli při projektu realizace stavby, výstavby a zastupovali při jednání a řešení úskalí během výstavby. Velkým oceněním bylo i proniknutí stavebníků do jím nového oboru stavebnictví a velmi rychlému orientování v terminologii a porozumění stavebním postupům.

Děkujeme že jsme Vás doprovodili ke spokojenému bydlení.