RD Lety

Rodinný dům si stavěla paní majitelka pro sebe a pro své kočky. Dali jsme mu přezdívku kočičí dům. Dům se na chází na hranici Křivoklátských lesů, je navržen architektonickou kanceláří kteří i stavbu doprovázeli. Postaven z CLT stěnových dílců uzavřena od teplenou izolací modřínovou fasádou o dvou podlaží s výhled na vzrostlý smrk, dvěma ložnicemi otevřenými do zahrady. Teplo domova je zajištěno tepelným čerpadlem, doplněn krbem na dřevo a pokud by v létě zde bylo velmi teplo tak klimatizací v obývacím pokoji.

Nadpis

Paní majitelka nezapla zatím klimatizaci a je jí v domě příjemně. Výrobu elektrické energie prodává do sítě a v budoucnu je připravena na ekologickou mobilitu. Dům je situován do mírné zástavby okolních rodinných domů, s parkováním pro dva automobily, a pohodu pro odpolední grilování stráví na terase u domu jež lemuje luční zahrada. Ta skýtá spousta bylinek s lučním kvítí.

Vše velmi příjemně oceněných kontrolních dnů stavby s profesionalitou našeho týmu s realizační firmou. Majitelce se splnil její sen.

Děkujeme že, si nás vybrala a byli jsme s ní během cesty k splnění snu.