RD Pelhřimov

Rodinný dům pro mladou 4-člennou rodinu, v jižních Čechách na okraji mesta s výhledem do zeleně. Osobitý architektonický navrh domu pro potřeby rodiny. K plnohodnotnému bydleni a vyžití poslouží terasa u domu propojující příjemné chvíle se zahradou.

Rodinný dům byl navržen přízemní stavbou, nosnou konstrukcí skeletově-sendvičových elementu a též i střešních elementů vyrobených předem v hale a smontované na stavě, fasáda s dřevěným obkladem kombinovaná barevnou omítkou. Technologické vybavení obsahuje tepelné čerpadlo, vzduchotechnickou jednotku, podlahové topení a v budoucnu saunu pro příjemné chvíle. Do budoucna dostaví i majitel garážové stáni pro auto a zahradní vybavení.

Nadpis

Naše práce spočívala v zastupování klienta již při změně stavební firmy pak pokračovala během výstavby, kontroly technických provedení, návrhů detailů během výstavby jež nebyly zaneseny do projektové dokumentace, úpravou statického řešení centrálního obývákového prostoru.

Změny v průběhu plánování projektu se snáší spolupráci vyplatilo a klient u poté s našim doprovodem stavbu domu doslova užíval.
Spokojenost těchto klientů s naší spolupráci nás těší.