RD Skryje

Rodinný dům nacházející se kraji Křivoklátského lesa, v malé vesnici jež cestou v zimních období bylo i zapotřebí vůz 4×4 abyste se dole na stavbu. Přízemní dům obklopen loukou a polem. Nabízí ticho, klid, slunné dny. Postaven pro budoucí bydlení pro rodinu, zatím k výkonovému bydlení, být prarodičům nablízku.

Splněný sen, pochází od realizační firmy jež byla též i autorem architektonického návrhu. Spolupráce se stavbyvedoucím byla technicky zdařilá a v komunikace jsme s paní majitelkou spojily síly. V tříčlenném týmu utvářely detail na stavbě až došly k cíli předání domu po 4 měsících.

Nadpis

Přízemí stavba o rozloze 160 m2, a velikosti 5+ KK, vystavěna sloupkovou metodou na stavbě, odvodový plášť neskládám a tedy vše realizováni po jednotlivých prvcích na staveb, izolováno minerální izolací v nosné konstrukci stěn, tak i ve fasádě, zakryto z převážné části dřevěným obkladem. Technické vybavení domu skýtá podlahové topení v kombinaci s tepelným čerpadlem, vzduchotechnickou jednotkou. Budoucí vlastní studnou ,čistírnou odpadních vod.

Rodinný dom byl po pěti měsících předán bez vad a nedodělků.

Děkujeme že jste si nás vybrala a byli jsme s Vámi na cestě ke krásnému domu.